Všechny odeslané balíčky jsou zabaleny diskrétně. Rozhodně NIKDO nepozná co se v balíčku nachází. Nemusíte mít obavu z pohledu všetečné doručovatelky.

Kontakty

Dotazy můžete psát do chatu, případně napište email nebo se obraťte na podporu. Rádi vám poradíme s výběrem, poskytneme informace o cenách i skladových dostupnostech.

Příjem objednávek:
objednavky@kaktusak.cz

Dotazy ohledně objednávek a zboží
info@kaktusak.cz

Reklamace
reklamace@kaktusak.cz


Provozovatel:
Milan Kněz
Zadní Zborovice 58
Strakonice 386 01
na adrese není místo pro osobní odběr
IČ: 03983196

milanknez@fida.cz
Živnostenský list vydaný Městským úřadem Strakonice

Ochrana osobních údajů:
Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění. Provozovatel webové stránky www.kaktusak.cz je řádně zaregistrován na Úřadě pro ochranu osobních údajů pod reg. číslem 00065321. Odesláním formuláře zákazník souhlasí se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v databázi provozovatele webové stránky www.kaktusak.cz. Zákazník má právo písemně (emailem info@kaktusak.cz nebo na korespondenční adresu Milan Kněz, Zadní Zborovice 58, Strakonice 386 01) požádat, aby jeho údaje byly vymazány z evidence provozovatele. Zákazník má právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům. Tyto údaje jsou plně zabezpečeny a nebudou poskytovány žádné třetí osobě s výjimkou Gadgets House, s.r.o., kdy je poskytnutí údajů (jméno a příjmení, adresa, email, telefon) nezbytnou podmínkou objednávky, prodeje a doručení zboží.

Osobní odběr

DISKRÉTNÍ Doprava až k vám domů Českou poštou nebo osobní předání. Záleží na vás, jak si budete chtít zboží převzít!

Výběr z domova

Vybírejte erotické pomůcky z pohodlí z tepla vašeho domova. Díky bankovnictví nemusíte hnout ani prstem a do 3 dnů máte zboží doma.

Vrácení zboží do 14 dnů

Nefungují pomůcky jak mají? Neponičené zboží můžete vrátit bezproblému do 14 dnů.