Všechny odeslané balíčky jsou zabaleny diskrétně. Rozhodně NIKDO nepozná co se v balíčku nachází. Nemusíte mít obavu z pohledu všetečné doručovatelky.

Magazín

Strana 1 z 1
 
1
 
 

Rady a tipy, jak zlepšit výdrž v sexu

Slabá výdrž v posteli je dnes tím, co již obtěžuje nemalý počet mužů. Je také tím, co dokáže narušit i jinak harmonický vztah. Má i váš partner často problém s předčasnou ejakulací? Začněte od sebe a pomozte mu překonat tento problém. Nesahejte hned pouze po lécích. Jaké metody a způsoby můžete při tom využít, najdete také v tomto článku 1. Správné dýcháníPřipomeňte partnerovi, jak důležité je správné dýchání i v případě předčasné ejakulace. Právě normálním dýcháním je možné prodloužit mužskou činnost v posteli. Praxe je však taková, že mnoho mužů je zadýchaná již během milostné předehry. V případě, že by i váš partner vždy dýchal volně a přirozeně, své vášně by více ovládal. Jeho výdrž by mohla být i třikrát delší. Vezměte vše do svých rukou a během volných dnů cvičte s partnerem dýchání při jiné aktivitě. Následně takto naučené "lepší" dýchání přeneste i do společných intimních radovánek.2. Metoda stop-startPokud má partner problém s výdrží, využít můžete i přerušení soulože - ale ne až při mužově vyvrcholení, ale ještě dříve. Ten správný okamžik vzrušení musí partner umět rozlišit. Pokud nastane pocit obrovského vzrušení, pomůže jen krátká přestávka (alespoň na chvíli, pět až deset sekund). Ještě lepší bude, pokud tuto techniku ​​s ním budete opakovat co nejčastěji (můžete procvičovat v rámci volných chvil, ne až při ostrém čísle). Navíc, pokud se partner naučí být sexuálně trpělivým, problém předčasné ejakulace brzy pomine. Pokud k tomu navíc pomůžete i tím, že budete ho provokovat menší dávkou lechtivých slov, vyzývavých pohybů spojených s čekáním, jistě mu jen pomůžete a ne naopak.3. Stlačený penisPokud mu nepomáhá ani lepší dýchání, zda metoda stop-start, je na řadě zkusit třetí trik. Ten je založen na tom, že mu jednoduše stisknete penis. Důležité je však to správné místo stisku. Zatlačit musíte přímo pod hlavou penisu - žaludem, s tím že tlak soustřeďte přímo na močovou trubici, která vede po spodní straně penisu. Tento hmat dělejte dvěma prsty tam, kde se nachází právě uzdička na žaludu. Samotný stisk by měl trvat deset až patnáct sekund. Příliš časná ejakulace by měla takto pominout. Tento trik se dokonale naučte a snažte se ho aplikovat u partnera i vícekrát, ale vždy ještě předtím, než vyvrcholí. Jinak to nebude mít význam. Přitom je třeba zvolit i vhodnější polohy, které vám v tomto cíli pomohou. Je lepší, pokud v tomto směru je a bude partner dolů a vy na něm.Je více než jisté, že kromě těchto existuje mnohem více triků na slabou výdrž muže v posteli, při kterých může asistovat právě mužova partnerka. Zvolili jsme tyto, které považujeme za ty nej pro dámy, abyste mohli pomoci svým partnerům dopřát i vám více radovánek v posteli. Nebo máte vy svůj ověřený postup, jak prodloužit radovánky v posteli se svým partnerem? Posuňte své tipy nám a určitě potěšíte nejen sebe, ale i dalších mužů nebo i ženy, pokud jim dáte tipy na zlepšení v posteli.

Rady a tipy, jak zlepšit výdrž v sexu

Hubnout při sexu? Tohle jsou TOP 4 polohy

Určitě jste již slyšeli o tom, že hubnout se dá i sexem. Klasická misionářská poloha to však není. Vybrali jsme pro vás čtyři polohy, díky kterým se nejen pobavíte, ale i shodíte nějaké to kilo navíc.1. Ve stojePokud se budete během dvou týdnů každý den milovat vestoje, můžete zhubnout tři až pět kilo. Nezdá se vám to? Existuje na to i výzkum, kteří realizovali němečtí vědci. Zapojilo se do něj asi 500 párů a po jeho skončení byly všechny ženy snadněji minimálně o tři kila. Jak je to možné? Při sexu ve stoje zapojujete více svalů než při jiných polohách. Snaha vyvažovat své tělo a udržet rovnováhu formuje nohy či zadeček a pokud jednu nohu partnerka zvedne, napne se i vnitřní strana stehen.Nezapomínejte však, že pokud chcete opravdu vidět výsledky, nemůžete polevit. To znamená žádné opírání se o zeď nebo jiné usnadňování.2. Na koníčkaKdyž vyskočíte do sedla a začnete pořádně divokou jízdu, můžete se spolehnout na to, že vaše tělo budete trénovat. Zabrat dostanou zejména vaše stehenní svaly a zadek. Klasická poloha, ale přitom velmi účinná. Navíc, pokud ji trochu obměníte a namísto obkročného sedu zvolíte poddrep, krásně se vám vytvarují lýtka.3. MostPoloha zvaná most vás do formy dostane raz dva. Jak na to? Dívka si lehne na záda a ruce položí podél těla. Pánev zvedne do polohy most. Partner vsune svůj penis do ženy v kleče. Tato poloha může být pro muže trochu nepohodlná, ovšem vaše stehna budou o pár týdnů jako z kamene!4. Na pejskaKlasická poloha, ve které muž přirazí do své společnice odzadu. Zdálo by se, že při této poloze nejde o nic a pro ženu to vůbec není náročná poloha. Opak je však pravdou. Všechny ženské klíčové svaly jsou zapojeny v rytmu, ve kterém partner přirazí. Pokud by tomu tak nebylo, ztratíte rovnováhu. Ve formování postavy v této poloze je velmi nápomocný sex na měkké posteli, kde je udržení rovnováhy náročnější.

Hubnout při sexu? Tohle jsou TOP 4 polohy

Jak uspokojit ženu v posteli? Anální vibrátor

Vzrušuje vaši partnerku, když se při sexu "obšmieta" kolem jejího análního otvoru? Není na tom nic špatného, ​​ba právě naopak. Čím více budete o své partnerce vědět, tím lépe ji budete vědět uspokojit. Často se setkáváme právě s tím, že ženy, ačkoli to neřeknou nahlas, vzrušuje stimulace análního otvoru. Jak na to?Přežití análního orgasmu není jen mýtus, ale jde o skutečný fakt. Předtím, než přejdeme k tomu, jak dopřát své partnerce trochu jiný orgasmus, si řekneme, jak vlastně vzniká. Konečník je totiž tou částí těla, která je doslova protkána velkým množstvím nervových zakončení. Těch nervových zakončení se zde nachází více než v pochvě. Z toho důvodu dochází k silnému prokrvení, které má za následek i znásobení genitálního vzrušení. Kromě toho vzbudit touhu a přežít anální orgasmus může zapříčinit i samotný fakt, že děláte něco nemravné.Pokud se chcete naučit, jak uspokojit ženu v posteli a dopřát jí nezapomenutelný anální orgasmus, nepřestávejte číst. Prvním krokem je současně stimulovat klitoris a pochvu palcem ruky a anál ostatními prsty. Pro pohodlnější stimulaci můžete samozřejmě použít obě ruce. Jednou jí budete masírovat klitoris a tou druhou konečník. Stimulace análního otvoru je skvělou předehrou pro anální sex.Jak postupovat?Postupů, jak dosáhnout anální orgasmu u ženy, je mnoho. Je třeba vědět, co vaši partnerku vzrušuje. Abyste dokázali ženu anální uspokojit, začněte u její vagíny. Hrajte se s jejím klitorisem, zasuňte prsty do vagíny, použijte i jazyk. Postupně přidávejte letmé doteky i v anální oblasti. Nepřestávejte se však věnovat ani vagíně. Poté, co si partnerka zvykne na doteky kolem análu, naneste si na ruku dostatek lubrikačního gelu a do zadečku její zasuňte jeden prst. Druhou rukou se nepřestávejte věnovat klitorisu. Přidávejte další prsty, které můžete po nějaké době vyměnit za penis nebo nějakou erotickou hračku, např. anální kolík, který má na svém konci speciální zarážku, aby se do uplynutí doby v ženském těle. Pohybujte ať už penisem, nebo hračkou pomalu. Nikde nespěchejte.

Jak uspokojit ženu v posteli? Anální vibrátor

Sexuální rekordy! Co jste možná nevěděli

Zdá se i vám, že váš penis je jaksi příliš velký? To je nic ve srovnání s nejdelším penisem na světě, který se podařilo změřit. Nebo máte pocit, že vaše erekce trvá až příliš dlouho? To není nic ve srovnání s tím, jak dlouho trvala nejdelší erekce na světě. Nebo se vám zdá, že vaše partnerka má největší vagínu na světě? Nebude to asi pravda, jelikož největší vagina na světě se nachází na zcela jiném místě naší planety. Chcete znát tyto a další největší sexuální rekordy? Přečtěte si článek až do konce a budete překvapeni nebo přímo udivení.Kolik měří nejdelší penis na světě? Spousta z nás mužů touží jen po jednom: mít co nejdelší (největší) penis. No pokud mluvíme o nejdelším penisu na světě, asi s tím nebudeme souhlasit. Podle oficiálních statistik, nejdelší penis měl v klidném stavu délku 34 centimetrů a po obvodu měřil až 16 centimetrů. Jeho majitelem byl Dr. Robert Dickinson. Pořádná "Baku" v kalhotách, co říkáte? Otázkou je, zda se jeho partnerka a milenka těšila nebo spíše naříkala. Jen pro srovnání, slovenský průměr délky penisu je něco přes 13 cm během erekce. Zajímavostí u mužů je i velikost varlat. Například v roce 1938 žil muž, který měl "že prý" obvod svých varlat na úrovni až 191 centimetrů. Je to vůbec možné? Potřebné je však třeba poznamenat, že to nebyl zdravý muž, ale taková hodnota byla zapříčiněna vážným onemocněním. V současnosti je to však již nemožné reálně preveriť.Jak dlouho trvala nejdelší erekce? V souvislosti s mužským pohlavním údem souvisí i další světový rekord. Týká se však délky mužské erekce. Krátká erekce není v módě, ale delší erekce zajímá většinu mužů. Víte, jak dlouho trvala nejdelší erekce na světě? Netrvala ani 15 minut, ani půlhodinu, ani hodinu, dvě, tři, či pět hodin. Trvala neuvěřitelných 17 hodin s drobnými přestávkami. Co by dali za to mnozí Slovenské muži, aby jejich erekce trvala alespoň pár minut, natož tolik hodin? Jen pro srovnání, podle našich dostupných statistik, průměrná délka pohlavního styku, kdy si užijí oba partneři (iu nás), trvá 8 až 10 minút.Koľko měří nejdelší vagína na světě? S délkou penisu si řekněme i největší rekord týkající se délky vagíny . Některé dámy jsou obdarované příliš úzkou vagínou, jiné disponují zase příliš velkou. Mnoho mužů však netouží právě po co největší vagíně. Důvod je naprosto jasný: čím užší vagína, tím lepší stimulace penisu respektive jeho špičky žaludu. Jaké máme údaje ohledně největší vagíně na světě? Má jen těžko představitelných 50 centimetrů! Při takovém průměru si asi většina z vás říká, co by dělali se svou pýchou v této "ženské obludě". Je to skutečně tak a majitelkou tohoto nevídaného ženského orgánu byla Anna Swan, která ve svém životě zajisté nepřežila spoustu "vaginálních" orgasmů. Spíše asi upřednostňovala vzrušení a vyvrcholení pomocí dráždění klitorisu.Žena, která spolkla nejvíce ejakulátu  Víte, jaké množství ejakulátu vypila najednou jedna žena? Je to půl deci, dva deci, tři, čtyři nebo až půl litru? Kniha rekordů říká, že neuvěřitelných 0,8 litru ejakulátu našliv žaludku ženy, která přišla na pohotovost se žaludečními problémy. Lékaři zůstali jako zamrazení, když si prohlédli její útroby. Zmohli se jen na jedno: asi prožila velmi bujarou noc právě v ten večer.Nejdelší výstřik Na závěr přece ještě jeden rekord z těch netradičních. Týká se znovu nás pánů. Jak daleko vám doletí váš ejakulát při orgasmu? Oficiální rekord mluví o délce až 6 metrů. Na druhou stranu největší rychlost, jakou "spermie" letěli byla na úrovni 68,8 kilometrů za hodinu.Teraz už víte, kolik musíte dohánět s vaší "výbavou" v kalhotách. Jistě není rozumné za každou cenu se snažit překonat uváděné rekordy. Dříve se na ně pobavte a pomyslete si, že ne všechno, co je největší a trvá i nejdéle, je vzápětí i nejlepší. S jakými největšími rekordy jste se setkali vy ve vašem životě? Podělte se s námi o vaše zkušenosti v diskuzi pod článkem.

Sexuální rekordy! Co jste možná nevěděli

První anální sex! jak se připravit? A vše o něm

Potřebujete se připravit na anální sex? Tuží po něm oba, ale nemáte s ním žádná Zkušenosti? Pokud je poprvé, je to Jako úplně první sex. Budete plní očekávání a obav. Pravda je taková, že anální sex čím Dále přitahuje stale více mužů a žen. Hle Proto je dobré vědět více o tom, "Jak se správně připravit na anální sex" ...Důležitá je hygienaPři análním sexu je nezbytná dostatečném hygiena a správná očista těla partnerky. Dbají na dokonale sprchu a omytím mýdlem. Mnoho žen a mužů se domnívá, že anální styk musí ačkoli špinavý a hle Proto je nezbytný klystýr. Není to však pravda. Klystýr není nutná a nezbytný. Dá se to ai bez něj, tak Jak píšeme výše ...Lubrikační gel ...Lubrikační gel při análním styku je velmi důležitý. Na něj nikdy nezapomínej, nájmech a na styk přetrvává déle, tak samotná sliznic ztrácí vlhkost. Lubrikačním Gelo nešetříme a natírejte pravidelně sliznicí partnerčina konečník. Nezaškodí, pokud si jím potřete ai penis ještě před samotným vniknutím. Zapamatujte si, pořádně mastit, mastit a ještě jednou řádná mastit. Nic nezkazíte, právě naopak ...Předehra pomáháAnální sex nemusí byť len o bolesti, ai když to bude poprvé. Pokud důkladně přistoupíte k přípravě, vše půjde hladce a bez bolesti. V tomto směru pomáhá správná předehra.Využijte to, že budete ústa dráždit partnerčino "přirození" a přitom zasunete nejdříve jeden, pak dva prsty do ho zadečku. Anální otvor se tým stane "poddajnějšími" ai pro váš penis. Zapomeňte na okamžité vsunutím penisu "na sucho", bez jakékoliv přípravy do partnerčina konečník.Masáž a psychická pohoda tiez ...Myslete na to, že masáž análního otvoru a drážděním v jeho okolí napomáhá lepším výsledkům ai psychické pohodě. A k tuží ai při análním sexu pouze po příjemných pocitech, postupujte Jak při masáži ostatních částí ho těla. Masáž zlepšuje ai náladu a celkové uvolněním těla. Psychická pohoda partnerky a uvolněné tělo dělají zázraky pro samotný anální styk. Nebojte se stlačte prsty, kroužit nimi a nezapomínej, že konečník ženy je užší Jak ten mužský.Erotické pomůcky Anální sex bude krásnější a hezčí s pomocí správných erotických pomůcek. Neměj strach z jejich používáním. Nejvíce Pomozme Anální kuličky (Především silikonové Nebo gelové). Kromě nich mohou vhodně posloužit ai anální kolíky Nebo anální vibrátor.V závěru ještě jedna rada. Přestaňte, pokud vám dá partnerka najevo, že ji to bolí a že je to nepříjemné. Do ničeho ji nemůžu nutit. Pokud to budete chtít oba, zároveň to bude pro oba hle příjemné, pouze Tehdy se anální sex Mozei stát pravidelným zpestřením ai Vašeho intimního života

První anální sex! jak se připravit? A vše o něm

Šokující pravda o orgasmu. Sakra rozdíl mezi muži a ženami

Muži při sexu v drtivé většině dospějí k orgasmu. Lidově řečeno vystříkají se. A co něžnější pohlaví? Tam je všechno úplně jinak a rozdíl je propastný.Jak to skutečně je? U žen jen přibližně 10% při každém sexu dospěje ke skutečnému orgasmu a čtvrtina ho má často. Ostatní to mají jako občasník a přibližně 5% žen ho nedosahuje nikdy. Platí to i při klasickém styku i při lízání. Proč je to tak? Ženská a mužská těla jsou značně rozdílné. Muž se umí relativně rychle vzrušit i dosáhnout vrcholu. Žena potřebuje více času a předehru, která se často přeskakuje a samotný sex často skončí výstřikem partnera, a přitom ona je někde na polovině cesty ... Mnohé ženy chtějí lahodit partnerem, a tak i pod vlivem všeho vědom porna se mění často v posteli na herečky. Místo užívání hrají jaké je to super a při soustředění na svou roli, to užívání jde stranou. Chtějí prostě udělat radost partnerovi, a tak se hrají na orgasmus, i když se ani z daleka nedostavil. Často si pak k němu musí pomoci samy, a to už bez něj (nakonec každá nejlépe zná své tělo). To ale nebaví donekonečna ... Problémem je, že často to, co vyhovuje a nevyhovuje, včetně frekvence styků, techniky a podobně bývá tabu. Prostě se o tom ani mezi partnery nemluví, jen se to nějak a někdy dělá. Mnohé přitom například nezažívají vaginální pouze klitoridální orgasmus a během soulože stačí málo - správná masáž, a to na správném místě. Důležité je samozřejmě, jak si dvojice "sedne" v postelových hrách. Vztahy stojí a padají i na spokojenosti v intimní oblasti na obou stranách. Nespokojenost bývá důvodem na nevěru.

Šokující pravda o orgasmu. Sakra rozdíl mezi muži a ženami
 
Strana 1 z 1
 
1
 
 
 

Osobní odběr

DISKRÉTNÍ Doprava až k vám domů Českou poštou nebo osobní předání. Záleží na vás, jak si budete chtít zboží převzít!

Výběr z domova

Vybírejte erotické pomůcky z pohodlí z tepla vašeho domova. Díky bankovnictví nemusíte hnout ani prstem a do 3 dnů máte zboží doma.

Vrácení zboží do 14 dnů

Nefungují pomůcky jak mají? Neponičené zboží můžete vrátit bezproblému do 14 dnů.