Všechny odeslané balíčky jsou zabaleny diskrétně. Rozhodně NIKDO nepozná co se v balíčku nachází. Nemusíte mít obavu z pohledu všetečné doručovatelky.

Šokující pravda o orgasmu. Sakra rozdíl mezi muži a ženami


Muži při sexu v drtivé většině dospějí k orgasmu. Lidově řečeno vystříkají se. A co něžnější pohlaví? Tam je všechno úplně jinak a rozdíl je propastný.

Jak to skutečně je?

U žen jen přibližně 10% při každém sexu dospěje ke skutečnému orgasmu a čtvrtina ho má často. Ostatní to mají jako občasník a přibližně 5% žen ho nedosahuje nikdy. Platí to i při klasickém styku i při lízání.

Proč je to tak?

Ženská a mužská těla jsou značně rozdílné. Muž se umí relativně rychle vzrušit i dosáhnout vrcholu. Žena potřebuje více času a předehru, která se často přeskakuje a samotný sex často skončí výstřikem partnera, a přitom ona je někde na polovině cesty ...

Mnohé ženy chtějí lahodit partnerem, a tak i pod vlivem všeho vědom porna se mění často v posteli na herečky. Místo užívání hrají jaké je to super a při soustředění na svou roli, to užívání jde stranou. Chtějí prostě udělat radost partnerovi, a tak se hrají na orgasmus, i když se ani z daleka nedostavil. Často si pak k němu musí pomoci samy, a to už bez něj (nakonec každá nejlépe zná své tělo). To ale nebaví donekonečna ...

Problémem je, že často to, co vyhovuje a nevyhovuje, včetně frekvence styků, techniky a podobně bývá tabu. Prostě se o tom ani mezi partnery nemluví, jen se to nějak a někdy dělá. Mnohé přitom například nezažívají vaginální pouze klitoridální orgasmus a během soulože stačí málo - správná masáž, a to na správném místě. Důležité je samozřejmě, jak si dvojice "sedne" v postelových hrách. Vztahy stojí a padají i na spokojenosti v intimní oblasti na obou stranách. Nespokojenost bývá důvodem na nevěru.

Osobní odběr

DISKRÉTNÍ Doprava až k vám domů Českou poštou nebo osobní předání. Záleží na vás, jak si budete chtít zboží převzít!

Výběr z domova

Vybírejte erotické pomůcky z pohodlí z tepla vašeho domova. Díky bankovnictví nemusíte hnout ani prstem a do 3 dnů máte zboží doma.

Vrácení zboží do 14 dnů

Nefungují pomůcky jak mají? Neponičené zboží můžete vrátit bezproblému do 14 dnů.