Všechny odeslané balíčky jsou zabaleny diskrétně. Rozhodně NIKDO nepozná co se v balíčku nachází. Nemusíte mít obavu z pohledu všetečné doručovatelky.

Sexuální rekordy! Co jste možná nevěděli


Zdá se i vám, že váš penis je jaksi příliš velký? To je nic ve srovnání s nejdelším penisem na světě, který se podařilo změřit. Nebo máte pocit, že vaše erekce trvá až příliš dlouho? To není nic ve srovnání s tím, jak dlouho trvala nejdelší erekce na světě. Nebo se vám zdá, že vaše partnerka má největší vagínu na světě? Nebude to asi pravda, jelikož největší vagina na světě se nachází na zcela jiném místě naší planety. Chcete znát tyto a další největší sexuální rekordy? Přečtěte si článek až do konce a budete překvapeni nebo přímo udivení.


Kolik měří nejdelší penis na světě?

Spousta z nás mužů touží jen po jednom: mít co nejdelší (největší) penis. No pokud mluvíme o nejdelším penisu na světě, asi s tím nebudeme souhlasit. Podle oficiálních statistik, nejdelší penis měl v klidném stavu délku 34 centimetrů a po obvodu měřil až 16 centimetrů. Jeho majitelem byl Dr. Robert Dickinson. Pořádná "Baku" v kalhotách, co říkáte? Otázkou je, zda se jeho partnerka a milenka těšila nebo spíše naříkala. Jen pro srovnání, slovenský průměr délky penisu je něco přes 13 cm během erekce. Zajímavostí u mužů je i velikost varlat. Například v roce 1938 žil muž, který měl "že prý" obvod svých varlat na úrovni až 191 centimetrů. Je to vůbec možné? Potřebné je však třeba poznamenat, že to nebyl zdravý muž, ale taková hodnota byla zapříčiněna vážným onemocněním. V současnosti je to však již nemožné reálně preveriť.

Jak dlouho trvala nejdelší erekce?

V souvislosti s mužským pohlavním údem souvisí i další světový rekord. Týká se však délky mužské erekce. Krátká erekce není v módě, ale delší erekce zajímá většinu mužů. Víte, jak dlouho trvala nejdelší erekce na světě? Netrvala ani 15 minut, ani půlhodinu, ani hodinu, dvě, tři, či pět hodin. Trvala neuvěřitelných 17 hodin s drobnými přestávkami. Co by dali za to mnozí Slovenské muži, aby jejich erekce trvala alespoň pár minut, natož tolik hodin? Jen pro srovnání, podle našich dostupných statistik, průměrná délka pohlavního styku, kdy si užijí oba partneři (iu nás), trvá 8 až 10 minút.

Koľko měří nejdelší vagína na světě?

S délkou penisu si řekněme i největší rekord týkající se délky vagíny . Některé dámy jsou obdarované příliš úzkou vagínou, jiné disponují zase příliš velkou. Mnoho mužů však netouží právě po co největší vagíně. Důvod je naprosto jasný: čím užší vagína, tím lepší stimulace penisu respektive jeho špičky žaludu. Jaké máme údaje ohledně největší vagíně na světě? Má jen těžko představitelných 50 centimetrů! Při takovém průměru si asi většina z vás říká, co by dělali se svou pýchou v této "ženské obludě". Je to skutečně tak a majitelkou tohoto nevídaného ženského orgánu byla Anna Swan, která ve svém životě zajisté nepřežila spoustu "vaginálních" orgasmů. Spíše asi upřednostňovala vzrušení a vyvrcholení pomocí dráždění klitorisu.

Žena, která spolkla nejvíce ejakulátu 

Víte, jaké množství ejakulátu vypila najednou jedna žena? Je to půl deci, dva deci, tři, čtyři nebo až půl litru? Kniha rekordů říká, že neuvěřitelných 0,8 litru ejakulátu našliv žaludku ženy, která přišla na pohotovost se žaludečními problémy. Lékaři zůstali jako zamrazení, když si prohlédli její útroby. Zmohli se jen na jedno: asi prožila velmi bujarou noc právě v ten večer.


Nejdelší výstřik

Na závěr přece ještě jeden rekord z těch netradičních. Týká se znovu nás pánů. Jak daleko vám doletí váš ejakulát při orgasmu? Oficiální rekord mluví o délce až 6 metrů. Na druhou stranu největší rychlost, jakou "spermie" letěli byla na úrovni 68,8 kilometrů za hodinu.Teraz už víte, kolik musíte dohánět s vaší "výbavou" v kalhotách. Jistě není rozumné za každou cenu se snažit překonat uváděné rekordy. Dříve se na ně pobavte a pomyslete si, že ne všechno, co je největší a trvá i nejdéle, je vzápětí i nejlepší. S jakými největšími rekordy jste se setkali vy ve vašem životě? Podělte se s námi o vaše zkušenosti v diskuzi pod článkem.

Osobní odběr

DISKRÉTNÍ Doprava až k vám domů Českou poštou nebo osobní předání. Záleží na vás, jak si budete chtít zboží převzít!

Výběr z domova

Vybírejte erotické pomůcky z pohodlí z tepla vašeho domova. Díky bankovnictví nemusíte hnout ani prstem a do 3 dnů máte zboží doma.

Vrácení zboží do 14 dnů

Nefungují pomůcky jak mají? Neponičené zboží můžete vrátit bezproblému do 14 dnů.