Všechny odeslané balíčky jsou zabaleny diskrétně. Rozhodně NIKDO nepozná co se v balíčku nachází. Nemusíte mít obavu z pohledu všetečné doručovatelky.

Rady a tipy, jak zlepšit výdrž v sexuSlabá výdrž v posteli je dnes tím, co již obtěžuje nemalý počet mužů. Je také tím, co dokáže narušit i jinak harmonický vztah. Má i váš partner často problém s předčasnou ejakulací? Začněte od sebe a pomozte mu překonat tento problém. Nesahejte hned pouze po lécích. Jaké metody a způsoby můžete při tom využít, najdete také v tomto článku

1. Správné dýchání

Připomeňte partnerovi, jak důležité je správné dýchání i v případě předčasné ejakulace. Právě normálním dýcháním je možné prodloužit mužskou činnost v posteli. Praxe je však taková, že mnoho mužů je zadýchaná již během milostné předehry. V případě, že by i váš partner vždy dýchal volně a přirozeně, své vášně by více ovládal. Jeho výdrž by mohla být i třikrát delší. Vezměte vše do svých rukou a během volných dnů cvičte s partnerem dýchání při jiné aktivitě. Následně takto naučené "lepší" dýchání přeneste i do společných intimních radovánek.

2. Metoda stop-start

Pokud má partner problém s výdrží, využít můžete i přerušení soulože - ale ne až při mužově vyvrcholení, ale ještě dříve. Ten správný okamžik vzrušení musí partner umět rozlišit. Pokud nastane pocit obrovského vzrušení, pomůže jen krátká přestávka (alespoň na chvíli, pět až deset sekund). Ještě lepší bude, pokud tuto techniku ​​s ním budete opakovat co nejčastěji (můžete procvičovat v rámci volných chvil, ne až při ostrém čísle). Navíc, pokud se partner naučí být sexuálně trpělivým, problém předčasné ejakulace brzy pomine. Pokud k tomu navíc pomůžete i tím, že budete ho provokovat menší dávkou lechtivých slov, vyzývavých pohybů spojených s čekáním, jistě mu jen pomůžete a ne naopak.

3. Stlačený penis

Pokud mu nepomáhá ani lepší dýchání, zda metoda stop-start, je na řadě zkusit třetí trik. Ten je založen na tom, že mu jednoduše stisknete penis. Důležité je však to správné místo stisku. Zatlačit musíte přímo pod hlavou penisu - žaludem, s tím že tlak soustřeďte přímo na močovou trubici, která vede po spodní straně penisu. Tento hmat dělejte dvěma prsty tam, kde se nachází právě uzdička na žaludu. Samotný stisk by měl trvat deset až patnáct sekund. Příliš časná ejakulace by měla takto pominout.

Tento trik se dokonale naučte a snažte se ho aplikovat u partnera i vícekrát, ale vždy ještě předtím, než vyvrcholí. Jinak to nebude mít význam. Přitom je třeba zvolit i vhodnější polohy, které vám v tomto cíli pomohou. Je lepší, pokud v tomto směru je a bude partner dolů a vy na něm.

Je více než jisté, že kromě těchto existuje mnohem více triků na slabou výdrž muže v posteli, při kterých může asistovat právě mužova partnerka. Zvolili jsme tyto, které považujeme za ty nej pro dámy, abyste mohli pomoci svým partnerům dopřát i vám více radovánek v posteli. Nebo máte vy svůj ověřený postup, jak prodloužit radovánky v posteli se svým partnerem? Posuňte své tipy nám a určitě potěšíte nejen sebe, ale i dalších mužů nebo i ženy, pokud jim dáte tipy na zlepšení v posteli.

Osobní odběr

DISKRÉTNÍ Doprava až k vám domů Českou poštou nebo osobní předání. Záleží na vás, jak si budete chtít zboží převzít!

Výběr z domova

Vybírejte erotické pomůcky z pohodlí z tepla vašeho domova. Díky bankovnictví nemusíte hnout ani prstem a do 3 dnů máte zboží doma.

Vrácení zboží do 14 dnů

Nefungují pomůcky jak mají? Neponičené zboží můžete vrátit bezproblému do 14 dnů.