Všechny odeslané balíčky jsou zabaleny diskrétně. Rozhodně NIKDO nepozná co se v balíčku nachází. Nemusíte mít obavu z pohledu všetečné doručovatelky.

Jak uspokojit ženu v posteli? Anální vibrátor


Vzrušuje vaši partnerku, když se při sexu "obšmieta" kolem jejího análního otvoru? Není na tom nic špatného, ​​ba právě naopak. Čím více budete o své partnerce vědět, tím lépe ji budete vědět uspokojit. Často se setkáváme právě s tím, že ženy, ačkoli to neřeknou nahlas, vzrušuje stimulace análního otvoru. Jak na to?

Přežití análního orgasmu není jen mýtus, ale jde o skutečný fakt. Předtím, než přejdeme k tomu, jak dopřát své partnerce trochu jiný orgasmus, si řekneme, jak vlastně vzniká. Konečník je totiž tou částí těla, která je doslova protkána velkým množstvím nervových zakončení. Těch nervových zakončení se zde nachází více než v pochvě. Z toho důvodu dochází k silnému prokrvení, které má za následek i znásobení genitálního vzrušení. Kromě toho vzbudit touhu a přežít anální orgasmus může zapříčinit i samotný fakt, že děláte něco nemravné.

Pokud se chcete naučit, jak uspokojit ženu v posteli a dopřát jí nezapomenutelný anální orgasmus, nepřestávejte číst. Prvním krokem je současně stimulovat klitoris a pochvu palcem ruky a anál ostatními prsty. Pro pohodlnější stimulaci můžete samozřejmě použít obě ruce. Jednou jí budete masírovat klitoris a tou druhou konečník. Stimulace análního otvoru je skvělou předehrou pro anální sex.

Jak postupovat?

Postupů, jak dosáhnout anální orgasmu u ženy, je mnoho. Je třeba vědět, co vaši partnerku vzrušuje. Abyste dokázali ženu anální uspokojit, začněte u její vagíny. Hrajte se s jejím klitorisem, zasuňte prsty do vagíny, použijte i jazyk. Postupně přidávejte letmé doteky i v anální oblasti. Nepřestávejte se však věnovat ani vagíně. Poté, co si partnerka zvykne na doteky kolem análu, naneste si na ruku dostatek lubrikačního gelu a do zadečku její zasuňte jeden prst. Druhou rukou se nepřestávejte věnovat klitorisu. Přidávejte další prsty, které můžete po nějaké době vyměnit za penis nebo nějakou erotickou hračku, např. anální kolík, který má na svém konci speciální zarážku, aby se do uplynutí doby v ženském těle. Pohybujte ať už penisem, nebo hračkou pomalu. Nikde nespěchejte.

Osobní odběr

DISKRÉTNÍ Doprava až k vám domů Českou poštou nebo osobní předání. Záleží na vás, jak si budete chtít zboží převzít!

Výběr z domova

Vybírejte erotické pomůcky z pohodlí z tepla vašeho domova. Díky bankovnictví nemusíte hnout ani prstem a do 3 dnů máte zboží doma.

Vrácení zboží do 14 dnů

Nefungují pomůcky jak mají? Neponičené zboží můžete vrátit bezproblému do 14 dnů.