Všechny odeslané balíčky jsou zabaleny diskrétně. Rozhodně NIKDO nepozná co se v balíčku nachází. Nemusíte mít obavu z pohledu všetečné doručovatelky.

Hubnout při sexu? Tohle jsou TOP 4 polohy


Určitě jste již slyšeli o tom, že hubnout se dá i sexem. Klasická misionářská poloha to však není. Vybrali jsme pro vás čtyři polohy, díky kterým se nejen pobavíte, ale i shodíte nějaké to kilo navíc.

1. Ve stoje

Pokud se budete během dvou týdnů každý den milovat vestoje, můžete zhubnout tři až pět kilo. Nezdá se vám to? Existuje na to i výzkum, kteří realizovali němečtí vědci. Zapojilo se do něj asi 500 párů a po jeho skončení byly všechny ženy snadněji minimálně o tři kila. Jak je to možné? Při sexu ve stoje zapojujete více svalů než při jiných polohách. Snaha vyvažovat své tělo a udržet rovnováhu formuje nohy či zadeček a pokud jednu nohu partnerka zvedne, napne se i vnitřní strana stehen.Nezapomínejte však, že pokud chcete opravdu vidět výsledky, nemůžete polevit. To znamená žádné opírání se o zeď nebo jiné usnadňování.

2. Na koníčka

Když vyskočíte do sedla a začnete pořádně divokou jízdu, můžete se spolehnout na to, že vaše tělo budete trénovat. Zabrat dostanou zejména vaše stehenní svaly a zadek. Klasická poloha, ale přitom velmi účinná. Navíc, pokud ji trochu obměníte a namísto obkročného sedu zvolíte poddrep, krásně se vám vytvarují lýtka.

3. Most

Poloha zvaná most vás do formy dostane raz dva. Jak na to? Dívka si lehne na záda a ruce položí podél těla. Pánev zvedne do polohy most. Partner vsune svůj penis do ženy v kleče. Tato poloha může být pro muže trochu nepohodlná, ovšem vaše stehna budou o pár týdnů jako z kamene!

4. Na pejska

Klasická poloha, ve které muž přirazí do své společnice odzadu. Zdálo by se, že při této poloze nejde o nic a pro ženu to vůbec není náročná poloha. Opak je však pravdou. Všechny ženské klíčové svaly jsou zapojeny v rytmu, ve kterém partner přirazí. Pokud by tomu tak nebylo, ztratíte rovnováhu. Ve formování postavy v této poloze je velmi nápomocný sex na měkké posteli, kde je udržení rovnováhy náročnější.

Osobní odběr

DISKRÉTNÍ Doprava až k vám domů Českou poštou nebo osobní předání. Záleží na vás, jak si budete chtít zboží převzít!

Výběr z domova

Vybírejte erotické pomůcky z pohodlí z tepla vašeho domova. Díky bankovnictví nemusíte hnout ani prstem a do 3 dnů máte zboží doma.

Vrácení zboží do 14 dnů

Nefungují pomůcky jak mají? Neponičené zboží můžete vrátit bezproblému do 14 dnů.